+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

PCH Store

Set Descending Direction

25 Item(s)

 1. PCH Özel - Mionix LongPad
  -8%

  PCH Özel - Mionix LongPad

  • Mouse or wrist pad
  • Flexible and soft
  • Foam rubber base
  • Great tracking performance
  • Size: 440 x 100 x 10 mm
 2. PCH Özel - SADES Gpower
  -8%

  PCH Özel - SADES Gpower

  SADES GPOWER 40mm’lik hoparlörleri ile stereo ses sunmaktadır. GPOWER katlanabilir ve çok açılı esnek mikrofonu ile sesinizi temiz bir şekilde iletir. GPOWER, PC platformunda kullanılabilir.
 3. PCH Özel - SADES Scythe
  -8%

  PCH Özel - SADES Scythe

  SADES Scythe oyuncu faresi bütün FPS oyunlarında mükemmel tepki, takip ve hassasiyet sağlamaktadır. Programlanabilir 7 adet tuşu ve 11 farklı RGB ışık modu, anlık DPI değiştirme özelliği ve makro opsiyonlarıyla SADES Scythe en çok tercih edilen oyuncu farelerinden biri olmuştur.
 4. PCH Özel - SADES Bpower
  -8%

  PCH Özel - SADES Bpower

  BPOWER, sesi temiz ve net almak için esnek mikrofona sahip olan bir video oyuncu headsetidir. BPOWER, PC/Laptop/XBOX ONE (2015 Version)/PS4/Mobil platformlarında kullanılabilir.
 5. PCH Özel - SADES Snuk
  -8%

  PCH Özel - SADES Snuk

  SNUK 40mm’lik hoparlörleri ile 7.1 sanal surround ses sunmaktadır. Kafa bandındaki yastıklar, kafadaki basıncı azaltmak için 4 parçaya ayrılmıştır. SNUK, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 6. PCH Özel - SADES Luna
  -8%

  PCH Özel - SADES Luna

  Hafif ağırlığı ile over-ear tasarımıyla LUNA, 7.1 surround sese ve esnek mikrofona sahiptir. LUNA, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 7. PCH Özel - SADES Hammer
  -8%

  PCH Özel - SADES Hammer

  HAMMER, 50mm’lik güçlü bass hoparlörlerine ve sanal 7.1 surround ses sistemine sahip bir PC oyuncusu headsetidir. Kablosunun üzerindeki kumandası ve esneyebilir mikrofonu ile kullanımı kolaydır. HAMMER, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 8. PCH Özel - SADES Xpower Plus
  -8%

  PCH Özel - SADES Xpower Plus

  Xpower tabanlı geliştirilmiş olan Xpower Plus, oyun deneyimini geliştirmek için kendine titreşim fonksiyonu ve rahat kulaklık pedleri eklemiş bir oyuncu headsetidir. Xpower’ı bu kadar şık ve havalı yapan süspansiyonlu kulaklığı üzerindeki dekoratif kaplaması ve kendine has LED aydınlatmasıdır. PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 9. PCH Özel - SADES Locust Plus
  -8%

  PCH Özel - SADES Locust Plus

  Locust tabanlı geliştirilmiş olan Locust Plus, kendine sanal 7.1 surround ses ve RGB ışıklandırma gibi özellikler ekledi. Mikrofonundaki gösterge ışığı ve kablosunun üzerindeki kulaklık kumandası oyun oynamanızı geliştirmek için eklenmiştir.
 10. PCH Özel - SADES Anubis Staff
  -8%

  PCH Özel - SADES Anubis Staff

  ANUBIS’ STAFF is a multifunctional headset stand with sturdy structure. It can hang the headsets, supply power, transmit data and manage mouse cable.
 11. PCH Özel - Mionix Alioth XL
  -8%

  PCH Özel - Mionix Alioth XL

  Kenarları dikişli yumuşak mousepad
 12. PCH Özel - Mionix Castor - Siyah
  -8%

  PCH Özel - Mionix Castor - Siyah

  6 butonlu, 16 milyon renk RGB'li, sağ el için ergonomik oyun mouse'u. Konforlu bir şekilde taşıma ve kullanımı sağlayan yüzük parmaği sateğine sahiptir.
  PWM-3310 optik oyuncu sensörü pozitif veya negatif donanım değişimine neden olmaz, yüksek hız, hassas takip ve 10000DPI da 5.45m/sn(215 IPS) e kadar maksimum hıza olanak tanır.

 13. PCH Özel - Mionix Castor
  -8%

  PCH Özel - Mionix Castor

  6 butonlu, 16 milyon renk RGB'li, sağ el için ergonomik oyun mouse'u. Konforlu bir şekilde taşıma ve kullanımı sağlayan yüzük parmaği sateğine sahiptir.
  PWM-3310 optik oyuncu sensörü pozitif veya negatif donanım değişimine neden olmaz, yüksek hız, hassas takip ve 10000DPI da 5.45m/sn(215 IPS) e kadar maksimum hıza olanak tanır.

 14. PCH Özel - SADES Diablo
  -8%

  PCH Özel - SADES Diablo

  Diablo, sağlam performansa sahip şık bir oyuncu headsetidir. Realtek ve SADES tarafından özenle ayarlanan Diablo, canlı ve kaliteli Realtek Gaming Audio (Realtek Oyun Sesini) sunuyor. Kulaklığın zarif tasarımı göz alıcı RGB LED aydınlatmasıyla buluşarak dikkatleri üstünde topluyor. Serisinin en hafiflerinden olan Diablo; süspansiyonlu kafa bandı, pratik headset kumandası ve tüm açılara bükülebilen saklanabilir mikrafona sahiptir.
 15. PCH Özel - SADES Spellond Pro
  -8%

  PCH Özel - SADES Spellond Pro

  Spellond Pro, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), yüksek kaliteli MEMS mikrofon, özel tasarlanmış SADES kulaklık yastığı ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır. Spellond Pro'nun titreşim fonksiyonu çok daha güçlü bas etkisi sağlar.
 16. PCH Özel - SADES Knight Pro
  -8%

  PCH Özel - SADES Knight Pro

  KNİGHT PRO, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 farklı oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), mükemmel noise-cancelling (gürültü önleyici) mikrofonu, hafızalı sünger yastıklı özel kulaklık pedleri ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır.
 17. PCH Özel - PHANTEKS Eclipse P300 Tempered Glass
  -8%

  PCH Özel - PHANTEKS Eclipse P300 Tempered Glass

  The new Eclipse P300 continues to set new standards in quality for budget-friendly enclosures.

 18. PCH Özel - PHANTEKS ENTHOO EVOLV SHIFT
  -8%

  PCH Özel - PHANTEKS ENTHOO EVOLV SHIFT

  The craftsmanship of the Evolv Shift can be seen in every detail. From efficient space utilization to innovative features, the Shift delivers a compact housing that packs plenty of power. Every aspect of the Shift has been thoughtfully designed to be intuitive, clean and accessible. The interior is designed to meet the demand of AIO water cooling. Due to its small footprint and versatile placement, the Shift will look impressive anywhere in your home environment or office space.
 19. PCH Özel - Swiftpoint the Z
  -8%

  PCH Özel - Swiftpoint the Z

  "2017 En İyi Oyun İnovasyonu" ödülü ve dünyaya ilk pivot, eğme ve yuvarlanma işlevselliğini getiren yüksek performanslı gaming mouse.

 20. PCH Özel - PHANTEKS ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
  -8%

  PCH Özel - PHANTEKS ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass

  EVOLV serisi baz alınarak dizayn edilen Enthoo EVOLV ATX Tempered Glass Edition, kumlanmış alüminyum ve kırılmaz cam panellerle kombine ediliyor. Sistem toplayıcıları ve sıvı soğutma meraklıları şimdi eserlerini Premium bir dokunuş ile sunabilirler. EVOLV ATX Tempered Glass Edition, şaşırtıcı sıvı soğutma potansiyeli ve RGB aydınlatma gibi yenilikçi özelliklerle donatıldı.
Yükleniyor ...Daha Fazla Yükle ...
Set Descending Direction

25 Item(s)