+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

PCH Kulaklık

Set Descending Direction

10 Item(s)

 1. PCH Özel - SADES Gpower
  -8%

  PCH Özel - SADES Gpower

  SADES GPOWER 40mm’lik hoparlörleri ile stereo ses sunmaktadır. GPOWER katlanabilir ve çok açılı esnek mikrofonu ile sesinizi temiz bir şekilde iletir. GPOWER, PC platformunda kullanılabilir.
 2. PCH Özel - SADES Bpower
  -8%

  PCH Özel - SADES Bpower

  BPOWER, sesi temiz ve net almak için esnek mikrofona sahip olan bir video oyuncu headsetidir. BPOWER, PC/Laptop/XBOX ONE (2015 Version)/PS4/Mobil platformlarında kullanılabilir.
 3. PCH Özel - SADES Snuk
  -8%

  PCH Özel - SADES Snuk

  SNUK 40mm’lik hoparlörleri ile 7.1 sanal surround ses sunmaktadır. Kafa bandındaki yastıklar, kafadaki basıncı azaltmak için 4 parçaya ayrılmıştır. SNUK, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 4. PCH Özel - SADES Luna
  -8%

  PCH Özel - SADES Luna

  Hafif ağırlığı ile over-ear tasarımıyla LUNA, 7.1 surround sese ve esnek mikrofona sahiptir. LUNA, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 5. PCH Özel - SADES Hammer
  -8%

  PCH Özel - SADES Hammer

  HAMMER, 50mm’lik güçlü bass hoparlörlerine ve sanal 7.1 surround ses sistemine sahip bir PC oyuncusu headsetidir. Kablosunun üzerindeki kumandası ve esneyebilir mikrofonu ile kullanımı kolaydır. HAMMER, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 6. PCH Özel - SADES Xpower Plus
  -8%

  PCH Özel - SADES Xpower Plus

  Xpower tabanlı geliştirilmiş olan Xpower Plus, oyun deneyimini geliştirmek için kendine titreşim fonksiyonu ve rahat kulaklık pedleri eklemiş bir oyuncu headsetidir. Xpower’ı bu kadar şık ve havalı yapan süspansiyonlu kulaklığı üzerindeki dekoratif kaplaması ve kendine has LED aydınlatmasıdır. PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 7. PCH Özel - SADES Locust Plus
  -8%

  PCH Özel - SADES Locust Plus

  Locust tabanlı geliştirilmiş olan Locust Plus, kendine sanal 7.1 surround ses ve RGB ışıklandırma gibi özellikler ekledi. Mikrofonundaki gösterge ışığı ve kablosunun üzerindeki kulaklık kumandası oyun oynamanızı geliştirmek için eklenmiştir.
 8. PCH Özel - SADES Diablo
  -8%

  PCH Özel - SADES Diablo

  Diablo, sağlam performansa sahip şık bir oyuncu headsetidir. Realtek ve SADES tarafından özenle ayarlanan Diablo, canlı ve kaliteli Realtek Gaming Audio (Realtek Oyun Sesini) sunuyor. Kulaklığın zarif tasarımı göz alıcı RGB LED aydınlatmasıyla buluşarak dikkatleri üstünde topluyor. Serisinin en hafiflerinden olan Diablo; süspansiyonlu kafa bandı, pratik headset kumandası ve tüm açılara bükülebilen saklanabilir mikrafona sahiptir.
 9. PCH Özel - SADES Spellond Pro
  -8%

  PCH Özel - SADES Spellond Pro

  Spellond Pro, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), yüksek kaliteli MEMS mikrofon, özel tasarlanmış SADES kulaklık yastığı ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır. Spellond Pro'nun titreşim fonksiyonu çok daha güçlü bas etkisi sağlar.
 10. PCH Özel - SADES Knight Pro
  -8%

  PCH Özel - SADES Knight Pro

  KNİGHT PRO, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 farklı oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), mükemmel noise-cancelling (gürültü önleyici) mikrofonu, hafızalı sünger yastıklı özel kulaklık pedleri ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır.
Yükleniyor ...Daha Fazla Yükle ...
Set Descending Direction

10 Item(s)