Sepetim

Sepet

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB İngilizce Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah
160.37

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB İngilizce Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah

Özel Fiyat 2.951,93 ₺ Normal Fiyat 3.472,85 ₺
- +
Stok durumu :Stokta var
SKU 210196125
Ürün Detayı
Logitech G815 Lightsync RGB Mekanik Oyun Klavyesi / Dokunsal Anahtar.

 

Sofistike ultra ince bir tasarımda gelişmiş oyun teknolojileri. LIGHTSYNC RGB ve özel G tuşları ile donatılmış, tamamen özelleştirilebilir. Tıklamalı, dokunsal ve doğrusal varyasyonlarda düşük profilli GL mekanik anahtarlarla yüksek performanslı oyun için tasarlandı. G815'i deneyimleyin ve bir sonraki boyutu oynayın.

Sonraki Boyut

Sofistike ultra ince bir tasarımda gelişmiş oyun teknolojileri. LIGHTSYNC RGB ve özel G tuşları ile donatılmış, tamamen özelleştirilebilir. Tıklamalı, dokunsal ve doğrusal varyasyonlarda düşük profilli GL mekanik anahtarlarla yüksek performanslı oyun için tasarlandı. G815'i deneyimleyin ve bir sonraki boyutu oynayın.

İmkansız İncelik - G815, performanstan veya özellik setinden ödün vermeyen inanılmaz derecede rafine, inanılmaz derecede ince bir yapıya sahip bir mühendislik ve tasarım başarısıdır. Dayanıklı, konforlu ve yoğun oyun oturumları için hazır olan G815, gerçek anlamda yeni nesil mekanik oyun klavyeleridir.

Gelişmiş Düşük Profilli Mekanik - Geleneksel anahtarların yarı yüksekliğinde hız, doğruluk ve performans elde edin. Düşük profilli GL mekanik anahtarlar, katı dayanıklılık, yanıt verme ve doğruluk gereksinimlerini karşılamak için titizlikle test edilir.

Lightsync RGB - G815, ~ 16,8 milyon renk arasında tuş başına tamamen özelleştirilebilir. Kendi animasyonlarınızı oluşturun veya önceden ayarlanmış efektler arasından seçim yapın. LIGHTSYNC teknolojisi ile aydınlatma, şimdiye kadarki en sürükleyici RGB deneyimini sunmak için oyunlar, ses veya ekranınız tarafından yönlendirilir. Bir temayı birleştirin, oyununuzu geliştirin ve oyun kurulumunuzu klavyeniz aracılığıyla genişletin.

Sonsuz Kontrol - Şık ve sofistike G815, programlanabilir G tuşları ve yerleşik profiller gibi tam kontrolü elinize almak için ihtiyacınız olan her özellikle odaklanmış, yüksek performanslı bir deneyim sunar. G815'i PC'nizin komuta merkezi yapın.

Birinci Sınıf Malzemeler - 5052 alüminyum alaşımlı üst kasa, çelikle güçlendirilmiş bir tabanla birleşerek hafif, ultra ince bir tasarım ancak güçlü ve dayanıklı bir klavye elde eder. Bu tam özellikli klavye, şık bir estetiği korurken ödün vermeyen performans için titizlikle tasarlanmış ve tasarlanmıştır.

 

 

Özellikler: 

Biçimlendirici İşlev - Her ayrıntı, en iyi deneyim için özenle hazırlanmış ve optimize edilmiştir. Alüminyumdan yapılmış ses çarkı, üstün bir his ve kontrol için hassas bir şekilde gerilmiştir. Yumuşak dokunuşlu profil ve medya kontrol düğmeleri, kolay ve sezgisel kontrol için dokunsal geri bildirim sağlar. 

 

Güçlü ve Dayanıklı - Fırçalanmış metal yüzeyler ve oleofobik kaplamalı tuş başlıkları parmak izlerini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Çelikle güçlendirilmiş taban, G815'e en zorlu kullanımda bile dayanması için sarsılmaz bir güç verir. 

 

Ergonomik Tasarım - Eşi görülmemiş bir ince tasarım ve yeni düşük profilli GL mekanik anahtarlar, ergonomik olarak tasarlanmış yeni bir konfor, performans ve gelişmişlik seviyeleri sunar. 

 

Anında Aydınlatma Kontrolü - Yerleşik kontrollerle aydınlatma efektlerini kolayca değiştirin ve parlaklığı ayarlayın. Parlaklık seçenek tuşuna artı 1-7 sayılarına basarak önceden ayarlanmış yedi animasyon arasından seçim yapın. G HUB yazılımını kullanarak iki adede kadar kendi aydınlatma profilinizi oluşturun ve profilleri 8 ve 9 numaralarına kaydedin.

 

Tam Spektrumlu Programlanabilirlik - G Hub Yazılımı ile klavyenizde neredeyse sonsuz bir ışık ve renk efekti kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Güçlü LIGHTSYNC düzenleme aracıyla favori renginizi seçin, bir desen oluşturun veya kendi aydınlatma animasyonlarınızı tasarlayın. Veya en sevdiğiniz oyunların, sesin veya ekrandaki içeriğin yönlendirdiği efektleri seçin. Sonuç, donanımınızı ve odanızı deneyimin içine çeken çarpıcı çevre aydınlatmasıdır. 

 

Lightsync Battlestation - LIGHTSYNC RGB ile donanımınızın görünümünü özelleştirin ve senkronize edin. Tamamen sürükleyici, özel ve birleşik bir oyun kurulumu oluşturmak için G815'inizi diğer Logitech G LIGHTSYNC özellikli fareler, kulaklıklar ve hoparlörlerle bir araya getirin.

 

G Tuşları - Oyun içi veya uygulama içi tuş bağlantıları, sistem komutları ve oluşturabileceğiniz veya diğer kullanıcılardan indirebileceğiniz özel makrolarla beş özel G tuşunu programlayın. Profilleri, komutları ve daha fazlasını kolayca kurmak ve yönetmek için G HUB yazılımını kullanın.

 

3 Yerleşik Profiller - Hazırda toplam 15 G tuşu kontrolü için klavyenin yerleşik belleğine üç adede kadar farklı profil kaydedin. Klavyenin üst kısmındaki M1, M2 veya M3 yazılım tuşlarını kullanarak kayıtlı modlar arasında kolayca geçiş yapın.

 

Oyun Modu - Ortada bulunan Oyun Modu düğmesi ile sizi rahatsız edecek veya dikkatinizi dağıtacak tüm tuşları devre dışı bırakın. Varsayılan olarak Oyun Modu, Windows tuşunu devre dışı bırakır. İhtiyacınız olmayan tüm tuşları devre dışı bırakmak üzere oyun modunu özelleştirmek için Logitech G HUB'ı kullanın. 

 

USB Geçişi - Kolaylık ve hızla daha fazla cihazı bağlayın ve çalıştırın. Ek bir özel USB kablosu, tam güç çıkışı ve veri hızı için klavyenin arkasındaki USB geçiş bağlantı noktasını bağlar. Rakiplerinizi bir vuruşu kaçırmadan şarj etmek için cihazınızı takın ve şarj edin veya bir fare takın.

 

Özel Medya Kontrolleri - Yerleşik medya kontrolleri parmaklarınızın ucunda. Özel kontroller, sesi hızla ayarlar, müzik veya videoları oynat/duraklat ve atla ve sesi anında kapat.

 

Logitech G Hub - Logitech G HUB, oyunculara donanımları ve oyunları üzerinde benzeri görülmemiş ve kolay kontrol sağlar. Aydınlatmayı özelleştirin, makrolar oluşturun ve çok daha fazlasını yapın. Oyuncular oyun donanımı ayarlarında oyuna göre ince ayar yapabilir, Discord ve OBS gibi üçüncü taraf uygulamalara bağlanabilir ve özel oyun profillerini indirip Logitech G topluluğu ile paylaşabilir.

 

GELİŞMİŞ DÜŞÜK PROFİL MEKANİK

Geleneksel anahtarların yarı yüksekliğinde hız, doğruluk ve performans elde edin. Düşük profilli GL mekanik anahtarlar, katı dayanıklılık, yanıt verme ve doğruluk gereksinimlerini karşılamak için titizlikle test edilir. Üç anahtar tipinde mevcuttur:


GL Clicky - sesli tıklama ve dokunsal geri bildirim

GL Tactile - bazı dokunsal geri bildirimler için hafif bir darbe

GL Linear - tamamen pürüzsüz bir tuş vuruşu

 
 
 

 

İMKANSIZ İNCE

G815, performanstan veya özellik setinden ödün vermeyen inanılmaz derecede rafine, inanılmaz derecede ince bir yapıya sahip bir mühendislik ve tasarım başarısıdır. Dayanıklı, konforlu ve yoğun oyun oturumları için hazır olan G815, gerçek anlamda yeni nesil mekanik oyun klavyeleridir.

 
 

 

USB GEÇİŞİ

Kolaylık ve hızla daha fazla cihazı bağlayın ve çalıştırın. Ek bir özel USB kablosu, tam güç çıkışı ve veri hızı için klavyenin arkasındaki USB geçiş bağlantı noktasını bağlar. Rakiplerinizi bir vuruşu kaçırmadan şarj etmek için cihazınızı takın ve şarj edin veya bir fare takın.

 
 

 

 

ÖZEL MEDYA KONTROLLERİ

Yerleşik medya kontrolleri parmaklarınızın ucunda. Özel kontroller, sesi hızla ayarlar, müzik veya videoları oynat/duraklat ve atla ve sesi anında kapat.

 
 
 
 

 

LOGITECH G HUB

Logitech G HUB, oyunculara donanımları ve oyunları üzerinde benzeri görülmemiş ve kolay kontrol sağlar. Aydınlatmayı özelleştirin, makrolar oluşturun ve çok daha fazlasını yapın. Oyuncular oyun donanımı ayarlarında oyuna göre ince ayar yapabilir, Discord ve OBS gibi üçüncü taraf uygulamalara bağlanabilir ve özel oyun profillerini indirip Logitech G topluluğu ile paylaşabilir.

 
 
 

Teknik Özellikler:

Logitech GL Dokunmatik Anahtarlar Boyut ve Ağırlık:

Uzunluk: 475 mm

Genişlik: 150 mm

Yükseklik: 22 mm

Ağırlık (kablosuz): 1045 g

Ağırlık (kablolu): 1145 g

PC Kablo Uzunluğu: 1.8 m 

 

Düşük Profilli GL Anahtarları:

Çalıştırma mesafesi: 1,5 mm

Çalıştırma kuvveti: 45 g

Toplam hareket mesafesi: 3,0 m

 

Yerleşik Bellek:

2 Aydınlatma Profili

3 G tuşu Makro Profilleri

 

Diğer Özellikler:

LIGHTSYNC RGB, tuş başına aydınlatma

5 Özel G Anahtarı

Özel medya kontrolü ve kenarsız ses çarkı

 

Sistem Gereksinimleri:

Windows® 7 veya üstü

macOS® 10.11 veya üstü

2x USB bağlantı noktası (1x klavye, 1x USB geçiş bağlantı noktası)

(İsteğe bağlı) Logitech G HUB yazılımı için İnternet erişimi

 

Web Site: https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-keyboards/g815-low-profile-rgb-mechanical-gaming-keyboard.html

Teknik Özellikler
Detaylı Bilgi
UPC Kodu 210196125
Klavye Rengi Siyah
Klavye Tuş Dizilimi İngilizce Q
Bağlantı Kablolu
Aydınlatma RGB
Ürün Yorumları

Kendi Yorumunuzu Yazın

Ürün Adı: Logitech G815 LIGHTSYNC RGB İngilizce Mekanik Oyun Klavyesi - Siyah

KARGO & İADE

Buraya koşulları gireceğiz.
 
Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo fırsatıyla

 
7/24 DESTEK

7 Gün 24 Saat bizimle iletişim kurabilirsiniz

 
15 Gün İade

Koşulsuz 15 gün iade fırsatı

 
%100 PARA İADESİ

Siparişinizden vazmı geçtiniz. Anında İade