+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.
9 yıllık güçlü bir geçmişe sahip olan Hollanda menşeili Phanteks, Dünya'nın en önde gelen üst düzey kasa ve kasa içi aksesuar üreticilerinden olmuştur. Özellikle yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile kasa sektöründe son kullanıcıların kısa sürede gözdesi haline gelmiştir. Shift Serisi ve Halos’lar ile 2017’de kasa sektörüne yepyeni bir nefes getiren Phanteks, 2018’de de P350X, Pro Full Tower ve Dijital PSU gibi son teknoloji ürünleriyle kullanıcılarına çözüm sağlamaya devam edecektir.

Phanteks Resmi Sayfası
Dünya'nın ilk ve en gelişmiş gaming teknoloji üretici laboratuvarlarından olan Almanya menşeili ROCCAT, hepimizin bildiği ve artık olmazsa olmaz haline gelen RGB teknolojisinin mucididir. Son 2 yılını AR-GE çalışmalarına ayıran oyun laboratuvarı 2018'e yine yeni bir teknolojiyi oyuncu sektörüne getirerek başlamıştır. ROCCAT tarafından geliştirilen AIMO akıllı ışık "RGBA" teknolojisi, membrane tuş yapısı ve owl-eye optik sensörleri içeren çok özel bir seri ile tekrar sahneye çıkıyor.
Dünya’nın en çok ödül toplamış en ünlü UI ve AI tasarımcısı Grant Odgers tarafından "bir profesyonel mouse'da olması gerekenler" projesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Duyurulduğu 2015 senesinden piyasaya sürüldüğü 2018 senesine kadar CES gibi Dünya'nın en ünlü fuar ve organizasyonlarında tüm inovasyon ödüllerinin sahibi olan Yeni Zelanda menşeli Swiftpoint - The Z mouse, mouse ve kontrolör dünyasına 3.boyutu getirerek tüm algıları yeniden şekillendirmiştir.