+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.
13 Yıldır, yeniliklerden ve hatalardan korkmayarak sürekli beklenenlerin ötesinde hareket eden ve artık ülkemizde de geniş kullanıcı kitlelerinin beğenisini kazanmış Amerika Birleşik Devletleri menşeili NZXT, 2018'de yine beklenenin ötesinde hareket ederek ilk akıllı kasa sistemi olan yeni H serisi ile piyasaya sunduğu H200i, H400i ve H700i kasaları ile büyük ses uyandırdı. Hemen takibinde anakart piyasasına ilk girişini yine ilk akıllı anakart olan N7 Z370 ile gerçekleştirdi. Kraken, HuE+, IU01 gibi benzersiz çözümleri ve S340 ile 2016'nın , S340 Elite ile 2017'nin en iyi F/P kasası ödülüne sahip NZXT alışılmışın ötesinde ürünleriyle Corax Alpha güvencesi ile Türkiye'de sizlerle buluşmaya devam ediyor.
Genç teknoloji üreticilerinden olan İsveç menşeili Mionix, ismini duyurduğu Castor ve Naos mouseları ile Castor'da 2016 yılının en iyi mouse'u, Naos'ta en ergonomik mouse ödüllerinin sahibi olmuştur. Mionix sahip olduğu yüksek malzeme kalitesi ve teknolojiyi 2018’de "Masaüstünü Ferahlat!" hareketi ile piyasaya sürdüğü renkli ekipmanlar şimdiden büyük yankı uyandırmıştır.
Dünya'nın ilk ve en gelişmiş gaming teknoloji üretici laboratuvarlarından olan Almanya menşeili ROCCAT, hepimizin bildiği ve artık olmazsa olmaz haline gelen RGB teknolojisinin mucididir. Son 2 yılını AR-GE çalışmalarına ayıran oyun laboratuvarı 2018'e yine yeni bir teknolojiyi oyuncu sektörüne getirerek başlamıştır. ROCCAT tarafından geliştirilen AIMO akıllı ışık "RGBA" teknolojisi, membrane tuş yapısı ve owl-eye optik sensörleri içeren çok özel bir seri ile tekrar sahneye çıkıyor.
Henüz 11 yıllık bir geçmişe sahip olan Hollanda menşeili Phanteks, Dünya'nın en önde gelen üst düzey kasa ve kasa içi aksesuar üreticilerinden olmuştur. Özellikle yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile kasa sektöründe son kullanıcıların kısa sürede gözdesi haline gelmiştir. Shift Serisi ve Halos’lar ile 2017’de kasa sektörüne yepyeni bir nefes getiren Phanteks, 2018’de de P350X, Pro Full Tower ve Dijital PSU gibi son teknoloji ürünleriyle kullanıcılarına çözüm sağlamaya devam edecektir.
Dünya’nın en çok ödül toplamış en ünlü UI ve AI tasarımcısı Grant Odgers tarafından "bir profesyonel mouse'da olması gerekenler" projesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Duyurulduğu 2015 senesinden piyasaya sürüldüğü 2018 senesine kadar CES gibi Dünya'nın en ünlü fuar ve organizasyonlarında tüm inovasyon ödüllerinin sahibi olan Yeni Zelanda menşeli Swiftpoint - The Z mouse, mouse ve kontrolör dünyasına 3.boyutu getirerek tüm algıları yeniden şekillendirmiştir.
Yeni markalar arasında parlayarak ürün kalitesi ve fiyatlaması ile Amazon gibi dev platformlarda kullanıcılarının verdiği çok yüksek reytingler ile birlikte satış rekorları kıran Tayvan menşeili SADES, özellikle F/P piyasası kullanıcılarının kısa sürede vazgeçilmezi olmuştur. Aynı zamanda League of Legends Çin ve Tayvan organizasyonlarının ana sponsoru ve LoL Kadınlar Liginin kurucusudur. Özellikle kulaklıklarındaki şaşırtıcı derecede iyi performansı ile tanınan SADES, aynı zamanda mouse, klavye, kulaklık standı ve mouse pad ürünlerinde de kaliteyi ve kullanıcılarını önemsediğini tekrar ispatlamıştır.