Sepetim

Sepet

Phanteks Termal Macun 2' li Paket
7.38

Phanteks Termal Macun 2' li Paket

133,59 ₺

PH-NDC, soğutucular için üstün kaliteli bir termal bileşiktir. PH-NDC, CPU'yu ısı emiciye termal olarak bağlayarak CPU soğutucularının etkinliğini artırır.

Stok durumu :Stokta yok
SKU PH-NDC_02-1
Marka Phanteks
Ürün Detayı

Mükemmel Performans

PH-NDC, düşük termal dirençli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış NANO elmas benzeri hibrit bileşik parçacıklarından yapılmıştır. PH-NDC'nin Nano elmas benzeri parçacıkları, sıkıştırıldığında ısıyı dağıtmaya ve aktarmaya yardımcı olur.

Yakma Süresi Gerekmez

PH-NDC, maksimum performansa ulaşmak için gereken yanma süresine sahip değildir. Uygulandığında verimliliği anında en üst düzeye çıkarmak için formüle edilmiştir.

Elektriksel Olmayan İletken TIM

PH-NDC, termal iletkenliği artırmak için her türlü Soğutucuya uygulanabilir. PH-NDC, diğer bileşenlere zarar verecek herhangi bir metal veya elektriksel olarak iletken malzeme içermez.

Uygulaması ve Kaldırması Kolay

PH-NDC kolayca uygulanabilir ve çıkarılabilir. Sadece bir bezelye büyüklüğünde PH-NDC yeterli olacaktır. CPU soğutucusu takıldıktan sonra PH-NDC parçacıkları yayılacak ve temas alanını en üst düzeye çıkaracaktır. Uzun vadeli stabilite PH-NDC, mükemmel uzun vadeli stabilite sağlayan silikonsuz bir bileşik içerir. Silikonsuz bileşik, etkili bir termal döngüye ve düşük kuruma özelliklerine sahiptir

Maksimum çalışma sıcaklığı kapasitesi

PH-NDC, -40°C ila 150°C arasında maksimum çalışma sıcaklığı kapasitesine sahiptir. PH-NDC, herhangi bir aşırı sıcaklık ve koşulda kararlı bir çalışma durumu sağlayacaktır.

Teknik Özellikler
Detaylı Bilgi
Marka Phanteks
Modeli Termal Macun
UPC Kodu 886523300557
Menşei Hollanda
Garanti 2 Yıl
Ürün Yorumları

Kendi Yorumunuzu Yazın

Ürün Adı: Phanteks Termal Macun 2' li Paket

KARGO & İADE

Buraya koşulları gireceğiz.
 
Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo fırsatıyla

 
7/24 DESTEK

7 Gün 24 Saat bizimle iletişim kurabilirsiniz

 
15 Gün İade

Koşulsuz 15 gün iade fırsatı

 
%100 PARA İADESİ

Siparişinizden vazmı geçtiniz. Anında İade