+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Isku FX

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Quick Overview


ÇOK RENKLİ OYUN KLAVYESİ


Bütünüyle oyun egemenliği!
Beceri çok önemlidir, fakat doğru araçlar sağlandığında oyuncular çok daha rahat zirveye ulaşır. Şaşırtıcı teknik mühendisliği göz alıcı tasarım ile birleştiren ROCCAT® Isku FX size en üstün kalitede, hassas komut özelliğine sahip cesur ve benzersiz bir ROCCAT tasarımı sunar. Isku FX paketin tamamlanmış hali.


Details

AYDINLAT

Beyaz UV kaplı tuşları ve 16.8 milyon renk ve 6 ayarlanabilir parlaklık seviyesindeki arka aydınlatma tercihiniz sayesinde Isku FX düşük ışıkta hassas tuş vuruşlarını asla engellemez. Isku FX'in en iyileştirilmiş aydınlatması, uzun süren oyun seansı sırasında göz yorgunluğunun olmaması anlamına geliyor.


EASY-SHIFT [+] ™ TEKNOLOJİSİ

ROCCAT'ın devrim niteliğindeki EASY-SHIFT [+] ™ teknolojisi, her bir tuşun ikincil programlanabilir fonksiyona sahip, daha geniş bir dizi savaş olasılığı için daha fazla kazanan değeri olduğunu ifade eder. Basit komutlar veya karmaşık makrolar için seçenekler ile sezgisel ve kolay programlanabilir Easy-Shift [+] ™, cephanenizi genişletir ve savaşın sıcaklığında hızlı ve verimli bir şekilde tepki vermenize izin verir.


ROCCAT ™ TALK İLE BİRLEŞTİRİLEN CİHAZLAR

ROCCAT® TALK®, uyumlu ROCCAT® oyun cihazlarınızın güçlerini birleştirmesini sağlar. ROCCAT® Talk®, daha önce hiç olmadığı gibi özel Easy-Shift [+] ™ teknolojisinden yararlanmanızı olanak sunar. Artık hem klavye hem de mouse'unuzun makrolarını etkinleştirmek için Isku'nuzdaki Easy-Shift [+] tuşunu kullanabilirsiniz; Düzeninizi hızlı, kolay ve etkili hale getiren tek noktadan kısa yol.


ZAFER BAŞ PARMAĞINIZDA

Artık baş parmaklarınıza işinize yarayacak bir şeyler verebilirsiniz. ROCCAT tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, Isku'nun boşluk çubuğunun hemen altındaki üç ayrı programlanabilir THUMBSTER MACRO KEY'i koyuyor ve her biri baş parmağının bir vuruşuyla harekete geçiriliyor.


ROCCAT® SÜRÜCÜ + R.A.D.
 
Isku FX, klavyeniz üzerinde tam kontrol sağlayan ROCCAT® kapsamlı sürücü paketine sahiptir. Zaman kazandıran makrolardan bir ordu oluşturun, aydınlatmanızı, temel işlevlerinizi ayarlayın ve en sevdiğiniz oyunları otomatik olarak başlatan beş profil oluşturun - ve çok daha fazlası. ROCCAT® sürücüsü ayrıca R.A.D. Toplam tuş vuruşlarını, en çok kullanılan tuşları ve çok daha fazlası gibi Isku FX'inizi nasıl kullandığınızla ilgili bir dizi kullanışlı istatistik için ROCCAT® Başarıları Göstergesi'ni kullanın.

 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 123 tuşlu aydınlatmalı klavye
 • Geliştirilmiş anti-gölgelenme kabiliyeti
 • 3 programlanabilir kısayol tuşu
 • 5 programlanabilir makro tuşu
 • 20 adet diğer programlanabilir tuş
 • 5 Profil Durumu LED'leri
 • 3 Durum LED'leri (Caps Lock, Kolay Geçiş [+] ™, Num Lock)
 • 1000Hz seçim oranı
 • 1ms tepki süresi
 • 2m USB kablosu
 
 

BOYUTLAR / AĞIRLIK
 
Boyutlar: 50.1 x 2.5 x 24.5 cm, Ağırlık 975 g
 
 
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
Windows® 8, Windows® 7 64 Bit, Windows® 7 32 Bit, Windows® Vista 64 Bit, Windows® Vista 32 Bit, Windows® XP 64 Bit, Windows® XP 32 Bit
USB 2.0 Bağlantı Noktası
Sürücü kurulumu için internet bağlantısı

Additional Information

Marka Roccat
Layout İngilizce Q (EN US)
Switch Rengi Membrane Tuşlar

Product Tags

Tagleri ayırmak için space kullanın. Cümleler için (') işaretini kullanın.

 1. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkındaki Yorumunuzu Yazınız

Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Kalite
Performans