+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Nyth

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Quick Overview


MODÜLER MMO OYUN MOUSE'U


Nyth, kolaylıkla bir MOBA veya FPS ana aracına akışkan olarak geçiş yapan keskin buton modüleritesi ile MMO oyununun taleplerini karşılar. Tarz veya hazzı ne olursa olsun, yan kısımların ve butonların ustalıkla tasarlanmış bir temelle birleştiği kataloğu, bugün oyuncuların hayal, yaratıcılık ve yüksek standartlarına hizmet eden devrimci bir cihaz oluşturmak için bir araya geliyor.


Details

MODÜLER PARMAK ALANI

Nyth, 12'ye kadar yüksek kaliteli dokunmatik mekanik tuşu ayrı ayrı yerleştirebileceğiniz evrimsel bir modüler parmak alanı sunmaktadır. Bu özel buton alanı, modülaritede yeni bir standart belirler; tamamen esnektir, oyun gereksinimlerinize uyacak şekilde tek ve çift düğmeleri kolayca geniş bir dizi kombinasyonuyla yapılandırmanıza olanak tanır.Nyth'nin tuşları 18.369 farklı şekilde düzenlenebilir. Zaferinizi kaç yolla inşa edebileceğinizi görmek için Nyth yapılandırıcısına göz atın.

 
GELİŞTİRİLMİŞ EASY-SHIFT[+]™ FONKSİYONU
 

 EASY-SHIFT [+] ™, mouse'un 18 düğmesinin her birine ikincil bir işlev atamanızı sağlar. Easy-Shift [+] tuşu basılı tutulduğunda, mouse toplam 39 fonksiyonla çalışabilir hale gelir.Bu tuş Nyth'de, geleneksel yan butonların altında bulunan özel bir tuştur. Easy-Shift [+] ™'nin gücü Nyth'in derin modüleritesi ile birleştiğinde toplam donanım / yazılım düzenini ve işlev kombinasyonunu 1024'e kadar getirir!

 
 BUTON & SIDEGRIP TAŞIMA ÇANTASI
 

1024, bir gram kütledeki atomlardan daha yüksek bir sayıdır, yani mouse'daki atomlardan çok daha fazla olası Nyth kombinasyonu vardır! Nyth'in özelleştirme olanakları, sınır tanımıyor. 1024 yeterli değil mi? Sorun değil - Bu sadece başlangıç. Nyth, 3D baskı desteğine sahiptir; yani daha önce görülmemiş bir özelleştirme düzeyi için kendi parçalarını tasarlayabilir ve indirebilirsiniz - böylece Nyth'inizi gerçekten benzersiz hale getirebilirsiniz. Birlikte verilen taşıma çantası, kullanılmayan yan kulpları ve tuşları güvenli aynı zamanda da kullanıma hazır halde tutacaktır.

 

FARKLI OYUNLAR FARKLI TUŞLAR

Dünya çapında bir milyardan fazla oyuncu ve giderek artan sayısız oyun kataloğuna başka hiçbir mouse Nyth kadar hazır değil. MOBA'dan FPS'ye her şeyde akıcı bir şekilde geçiş yapabilme özelliğiyle, çeşitli oyun oynayan profesyonel oyuncular için mükemmel bir araçtır.

 

ROCCAT® SWARM

SWARM, ROCCAT'ın İlgili tüm oyun platformları ve cihazları için sizi kapsar. Tüm oyunlar, uygulamalar ve ROCCAT ürünlerini tek bir yerde tutan yeni nesil sistemdir. ROCCAT cihazlarınızın tümüne genel bir bakış sunan, birleştirilmiş bir sürücü paketi olarak çalışan bir üst düzey ürün entegrasyonu sağlar.

 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 12000dpi'ye kadar Twin-Tech Lazer Sensör R1
 • 1000Hz seçim oranı
 • 1 ms tepki süresi
 • 50G hızlanma
 • 3.8m / s (150ips) tek eksen / 5.4m / s (212ips) her iki eksen
 • 16 bit veri kanalı
 • Ayarlanabilir kalkış mesafesi
 • Az miktarda hareketlere karşı hafifletmek için ayarlanabilir tıklama doğruluğu
 • İzleme ve Mesafe Kontrol Birimi
 • 72MHz Turbo Çekirdekli V2 32-bit Arm tabanlı MCU
 • 576kB dahili bellek
 • Sıfır açısı yakalama / tahmin
 • 1.8m örgülü USB kablosu
 

BOYUTLAR / AĞIRLIK 

Boyutlar: 7,8 x 4.4 x 12,9 cm, Ağırlık: 120 g

 
 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
Sürücü kurulumu için internet bağlantısı
USB 2.0 Bağlantı Noktası

Additional Information

Marka Roccat
El Uygunluğu Sağ ve Sol
DPI 12000 DPI
Bağlantı Tipi Kablolu
Sürücü Roccat Nyth Sürücü

Product Tags

Tagleri ayırmak için space kullanın. Cümleler için (') işaretini kullanın.

 1. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkındaki Yorumunuzu Yazınız

Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Kalite
Performans