+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Skeltr

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Quick Overview


AKILLI HABERLEŞME-RGB OYUN KLAVYESİ


Skeltr'e merhaba deyin! Skeltr, çevre birimlerinizi ve mobil cihazınızı birleştiren ve durdurulamaz bir oyun gücü oluşturan tam güç sağlayan klavyedir. Cihaz entegrasyonunu yeni bir seviyeye taşır. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi katlayıp koyarak kullanabileceğiniz bu klavye tüm savaşlarınızda cepheden kontrolü sağlar.
Oyun oynarken kesintiye uğramaya elveda. Skeltr ile cihaz ve bilgisayar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmaz aynı anda dünyaların kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.


Details

EVRENSEL CİHAZ KENETLENMESİ

Bir mobil cihazın bir oyun klavyesine entegre edilmesinde ortaya çıkan en büyük zorluk, mobil cihazın kendisini nereye yerleştireceğidir. Akıllı telefon veya tablet entegrasyonuna sahip klavyeler için pazar, çürük ayarlanabilen ve kolaylıkla kopan ucuz plastik parçalardan oluşan tutacaklara sahip ürünlerle doludur. Hayır teşekkürler! Sizin için daha iyisi mevcut. Bu zorluğun üstesinden gelmek için, klavyenin arka tarafına dikkatle yerleştirilmiş bir cihaz yuvası tasarladık. Pazardaki hemen hemen her taşınabilir aygıtla çalışır ve kolaylıkla kopabilen hiçbir hareketli parça içermez.


CİHAZLAR ARASI
 
Oyununuzda ve listenizde , sunucunuzdaki skorbordun üstündesiniz. Hayır, o da ne? Gözünüzün köşesinden telefonunuzun flaşındaki bildirim ışıklarını görürsünüz. Telefonunuzu almak ve arkadaşınızın mesajına cevap vermek için kısa bir süre geçiyorsunuz, ancak bu arada skor tahtasında düşüşe geçiyorsunuz. Her oyuncu bu sorunu bilir. Skeltr bunu sizin için düzeltti. Butona dokunarak sistem ve cihaz arasında geçiş yapmanızı sağlar; böylece oyununuzu kesintiye uğratmadan arkadaşınıza hızlı bir tepki verebilir, listenin üstünde turu bitirmenizi sağlayabilirsiniz.


SES VE ÇAĞRILARI YÖNET
 
Skeltr bunu yapar, böylece oyun oynarken asla mobil cihazınızı almanız gerekmez. Yalnızca mesaj ve aramalarda da değil. Akıllı telefonunuz ve Skeltr cihazınıza bağlı kulaklıklı mikrofon setinizle, yalnızca çağrı düğmesine basarak kulaklığınızı kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzda bulunan bazı parçaları dinlemek ister misiniz? Ses düğmesi, bir ses kaynağı olarak PC ve mobil cihaz arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.


EL KİTABI HAZIR
 
Mobil aygıtların artan bilgi işlem gücü, tamamlayıcı uygulamalarla dolu giderek genişleyen bir oyun listesine yol açtı. Mobil burada ve burada kalacak. Skeltr, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi oyun deneyiminizin ön ve orta kısmına yerleştirerek tam avantaj elde etmenizi sağlar. ROCCAT®'ın kendi Power-Grid ™ uygulaması bunun başlangıcıdır. Yazılımınız için bağlanmanıza, izlemenize ve denetlemenize olanak tanıyan, gelişmiş ve tamamen özelleştirilebilir bir PC uzaktan kumandası olarak çalışır.


ROCCAT® SWARM GÜCÜ
 
Swarm, Skeltr için mobil cihaz entegrasyonuna üst düzey bir bilgisayar sunar. PC tarafı, bir yazılım ve sürücü paketi ile tüm ROCCAT® cihaz ayarlarınızın genel görünümünü sunan gerçek bir oyun komutu merkezi olarak çalışır. Akıllı telefon tarafı, bilgisayar yazılımının bir uzantısıdır; oyun oynamak, ışıklandırma seçeneklerini yapılandırmak, APM'nizi kontrol etmek, GPU / CPU sıcaklıklarınızı ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, Talk® FX + AlienFX ™ desteği, en sevdiğiniz oyunları 16.8m renklerde aydınlatma efektleri sağlar.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 3 programlanabilir kısayol tuşu
 • 5 programlanabilir makro tuşu
 • 20 tuşlu EasyZone ile Easy-Shift [+] ™ 
 • ROCCAT® Talk™
 • Multimedya fonksiyonları
 • Bluetooth V3.0
 • 1.8m örgülü USB kablosu
 • 512kB bellek + 32-bit Arm IC
 • 1000Hz seçim oranı
 • Membrane tuşları
 
 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
Windows® 7 64 Bit, Windows® 7 32 Bit, Windows® 8, Windows® 10
Sürücü kurulumu için internet bağlantısı
USB 2.0 Bağlantı Noktası

Additional Information

Marka Roccat
Layout İngilizce Q (EN US)
Switch Rengi Membrane Tuşlar

Product Tags

Tagleri ayırmak için space kullanın. Cümleler için (') işaretini kullanın.

 1. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkındaki Yorumunuzu Yazınız

Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Kalite
Performans