+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Sova

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Quick Overview


OYUN LAPBOARD'I


PC oyunundaki yeni dönem başladı. ROCCAT Sova Oyun Kurulu nihayet geldi.Yıllarca oturma odası konsol oyununun yakın özel alanı olmuştur. Milyonlar, kanepede oynamanın keyfini çıkarıyor, onunla birlikte gelen tak-kullan rahatlığı yaşıyorlar. Küçük PC'ler ve çeşitli streaming teknolojileri yıllar içinde kapıyı biraz kırmış olsa da, Sova bu kapıyı genişçe açıyor.Sova, masa başı ve masa başında PC oyunları ve oturma odası oynamak arasındaki boşluğu tam anlamıyla köprü altına alarak, her PC oyuncusunun en sevdiği oyunlardan PC, Buhar makinesi ya da masa üstü bilgisayarıyla kanepe ya da koltuktan rahatça geçmesini isteyen hayati önemdeki bileşeni sağlar. Akış aygıtı.Sova, PC oyunlarını masa başı ve oturma odasında oynamak arasındaki boşluğa tam anlamıyla bir köprü kuruyor.Sova oyuncuların tecrübelerini istedikleri favori alanlarda gerçekleştirebilmeleri için vazgeçilmez bir set.


Details

TEST EDİLMİŞ OYUN RAHATLIĞI

ROCCAT Sova Oyun Panosu,yüzlerce saat oynanarak test edilen kanepe oyununa uyum sağlamak için yaratılmış en üst seviye tasarımdır. Sova; tek bir oyundan maraton oyununa rahat hissetmenizi sağlayan bileklerinize destek için komforlu alt parçaları ve uzun ömürlü fiber/plastik karışımı, yüksek performans tasarımıyla sizin için vazgeçilmez olacak.


SENİN KLAVYEN SENİN SEÇİMİN
 
Hem mekanik hem de membran klavyesi çeşitleri ile gelen Sova, ROCCAT'ın anahtar arka plan aydınlatma fanlarıyla her oyuncunun tercihi için farklı his verir. Tabii ki çok daha fazlası var.


MÜKEMMEL ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DENEYİM
 
Sova'nın değiştirilebilir yerleşik mousepad'inden yararlanmak için en sevdiğiniz oyun mouse'unu (ROCCAT veya başka türlü) seçin. Kullanışlı mouse kablo kanalı, karışıklıklar ile asla uğraşmamanızı sağlar. İki adet USB portu ile ek bağlantı kurabilir, kullanabilir ve şarj edebilirsiniz
Cihazlarda, en sevdiğiniz kulaklığı ve daha fazlasını kullanın. Farklı mousepad ve bileklik malzemeleri arasından seçim yapın ve renklerinizi, gerçekten Sova'nıza imzanızı atacak şekilde kişiselleştirin. Son olarak, masadaki 3D yazdırılabilir seçeneklerle, ihtiyaçlarınıza tamamen benzeyen bir Sova deneyimi yaşayabilirsiniz.


SOVA OYUNUNUN KOLAYLIĞI
 
Sova tak-çalıştır basittir. Steam Box kurulumunuz veya standart PC'niz aracılığıyla olsun, Sova, televizyonunuzu, en sevdiğiniz koltuğu veya kanepeyi birbirine bağlı oyun ortamına dönüştürmenizi sağlayarak oturma odası oyununa kusursuzca entegre olur.


ARKA PLANDAKİ GÜÇ
 
ROCCAT'ın en popüler yazılım özellikleri yalnızca rahat, kullanışlı ve özelleştirilebilir olmanın yanı sıra güçlü olmasını da sağlayan Sova'nın başında bulunur. Ve tüm bunlar, ROCCAT ürünlerini ve teknolojisini konumuyla arayüz için basit bir şekilde birleştiren ROCCAT'ın yenilikçi Swarm teknolojisi tarafından kontrol edilir. Sistem komutlarına, hayati oyun işlevlerine ve yıldırmaya hızlı erişim sağlar.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 275mm × 240mm mousepad, değiştirilebilir
 • Değiştirilebilir bileklik ve kucak yastıkları
 • 28 tuşlu EasyZone ile Kolay Kaydırma [+] ™
 • 2 × USB 2.0 bağlantı noktası
 • ROCCAT® Talk™
 • Multimedya fonksiyonları
 • 4m kopma kablosu
 • 512kB bellek + 32-bit Arm IC
 • 1000Hz seçim oranı
 •  N-key rolloverile gelişmiş anti-gölgelenme
 • Membrane keys (Sova)
 
 

BOYUTLAR / AĞIRLIK
 
Boyutlar: 64.6 x 28.0 x 3.7 cm, Ağırlık: 2350 g
 
 
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 64 Bit, Windows® 7 32 Bit
Sürücü kurulumu için internet bağlantısı
USB 2.0 Bağlantı Noktası

Additional Information

Global SKU ROC-12-151
Marka Roccat
Renk Siyah
Layout İngilizce Q (EN US)
Switch Rengi TTC MX

Product Tags

Tagleri ayırmak için space kullanın. Cümleler için (') işaretini kullanın.

 1. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkındaki Yorumunuzu Yazınız

Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Kalite
Performans