+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Tyon

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Quick Overview


ÇOK ETKİLİ ÇOK BUTONLU OYUN MOUSE'U


Oyun değişti. Modern savaş alanı; düşmana ait hava, deniz ve kara tehditlerine sahip bir yer. Modern, çok araçlı savaş için uzun zamanlar sonucu özel olarak tasarlanmış; endüstrinin en büyük fikirlerine sahip çok işlevli çok tuşlu oyun mouse'u ROCCAT Tyon'la tanışın!


Details

RAKİPSİZ KOMUT GÜCÜ

Tyon, modern savaş alanlarında öncülük eden tek eksenli analog başparmak pedalı X-CELERATOR'a sahiptir. Kontrolten ödün vermeden rakipsiz kumanda yetenekleri sunar. Mükemmel fare kontrolü devam ederken; sol-sağ, yukarı-aşağı doğru eğerek oyununuzda artırma ve azaltma işlemi yapabilirsiniz.


GELİŞTİRİLMİŞ SMART CAST/EASY-SHIFT[+]™

ROCCAT'ın devrim niteliğindeki EASY-SHIFT [+] ™ teknolojisi, neredeyse sınırsız sayıda saldırı olasılığı için mouse üzerindeki her düğmeye ikincil bir işlev atamanıza izin verir. İkincil işlev Easy Shift [+] düğmesi basılı tutulduğunda etkinleştirilebilir. Tyon'da, bu geleneksel yan düğmelerin altında bulunan özel bir düğmedir.


GENİŞLETİLMİŞ HÜCUM SEÇENEKLERİ

Tyon, önemli anlarda eli ayarlamaya gerek duymadan kullanım kolaylığı için ustalıkla yerleştirilmiş, çift yönlü düğme kontrollü orta kulplu dahiyane Dorsal FIN-SWITCH ile silahlandırılan ilk ROCCAT® faresidir. Dorsal Fin-Switch, klavye ve oyun mouse'unuzdan hayati önem taşıyan işlevleri kullanmak için taktiksel bir tasarımdır.


AYDINLATMA SİSTEMİ

Tyon'nın canlı RGB aydınlatma sistemi, mouse'unuzun görünümünü tam olarak özelleştirmenizi sağlar. Kaydırma tekerleğinizin ve mouse kenarının rengini birbirinden bağımsız olarak yapılandırarak kendi benzersiz tarzınızı oluşturmanızı sağlar. 16.8 milyon renk arasından seçim yapabileceğiniz gelişmiş aydınlatma efektleri, Tyon'nın görünümünü sizin için tamamen özel olacak şekilde uyarlayabileceğiniz anlamına gelir.


ARTIRILMIŞ CEPHANE
 
Ustalıkla yerleştirilmiş dört ergonomik düğme, ana sağ ve sol tıklamaların yanına yerleşerek, klavyeniz yerine Tyon'da daha fazla işlev yapabilmenizi sağlar. Çok düğmeli düzene ek olarak, çok rahat hissetmek için tasarlanmış sayısız komutların daha hızlı yürütülmesine izin verilmektedir.


ROCCAT® SÜRÜCÜ + R.A.D.
 
Tyon, mouse'nuz üzerinde tam kontrol sağlayan kapsamlı ROCCAT sürücü paketine sahiptir. Kolayca zaman kazandıran bir makrolar ordusu oluşturun, aydınlatmanızı ayarlayın, DPI'nızı ayarlayın ve en sevdiğiniz oyunları otomatik olarak başlatan beş profile kadar oluşturun - ve çok daha fazlası. ROCCAT® sürücüsü ayrıca kapalı alan, düğmeler tıklatılmış ve çok daha fazlası gibi Tyon'unuzu nasıl kullandığınızı gösteren yararlı istatistikler için R.A.D. (ROCCAT® Başarıları Göstergesi)' ne sahiptir.

 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 8200 dpi'ye kadar olan Pro-Aim Lazer Sensör R3
 • 1000Hz seçim oranı
 • 1 ms tepki süresi
 • 12000fps
 • 10.8 megapiksel
 • 30G ivme
 • 3,8m / sn (150ips)
 • 16 bit veri kanalı
 • 1-5 mm kaldırma mesafesi
 • İzleme ve Mesafe Kontrol Birimi
 • 72MHz Turbo Çekirdekli V2 32-bit Arm tabanlı MCU
 • 576kB dahili bellek
 • Sıfır açısı yakalama / tahmin
 • 1.8 m örgülü USB kablosu

 

 

BOYUTLAR / AĞIRLIK
 
Boyutlar: 8.0 x 4.5 x 12.6 , Ağırlık: 128 g
 
 
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 
Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7, Windows® Vista 64 Bit, Windows® Vista 32 Bit, Windows® XP 64 Bit, Windows® XP 32 Bit
USB 2.0 Bağlantı Noktası
Sürücü kurulumu için internet bağlantısı

Additional Information

Marka Roccat
El Uygunluğu Sağ ve Sol
DPI 8200 DPI
Bağlantı Tipi Kablolu
Sürücü Roccat Tyon Sürücü

Product Tags

Tagleri ayırmak için space kullanın. Cümleler için (') işaretini kullanın.

 1. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!

Ürün Hakkındaki Yorumunuzu Yazınız

Bu ürünü nasıl değerlendirirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Kalite
Performans