+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Roccat Ses

Set Descending Direction

7 Item(s)

 1. Roccat Juke
  -21%
  Yeni!

  Roccat Juke

  SANAL 7.1 + USB STEREO SOUNDCARD & KULAKLIK ADAPTÖRÜ

  ROCCAT® Juke Sanal 7.1 + USB Stereo Ses Kartı ve Kulaklık Seti Adaptörü; Stereo kulaklığınızı bir üst seviyeye taşıyan oyun kalitesinde bir ses kartı. Üstün kaliteli sanal 7.1 surround sound sunan Juke, piyasadaki stereo oyun kulaklığıyla uyumlu bir USB ses kartı formunu kullanıyor.

 2. Roccat Syva
  Yeni!

  Roccat Syva

  YÜKSEK PERFORMANS KULAKİÇİ KULAKLIK

  Hareket halindeyken oyun oynuyor musun? Aynı oyunlara günlük hayatınızda uyum sağlamaya hazır mısınız? Akıllı telefonunuzda müzik dinlemeyi mi seviyorsunuz? Öyleyse ROCCAT® sizin için mükemmel bir aksesuara sahip: Kulak içi kulaklık seti Syva. ROCCAT Syva, üst düzey kulaklıkları ve ayrık ama optimum kablolu mikrofonuyla tasarım ve teknolojinin olması gereken hali.

 3. Roccat Aluma
  -10%
  Yeni!

  Roccat Aluma

  KULAKİÇİ KULAKLIKLARDA PREMIUM PERFORMANS

  ROCCAT Aluma Premium Kulak İçi Kulaklık, hafif bir alüminyum gövde ile oluşturulmuş mobil ses deneyimleri dünyasında hareket halindeki oyun serisinin en üst raf seçeneğidir. Aluma, tüy hafifliğinde dayanıklı ve üstün ses teknolojisini sunar.

 4. ROCCAT Khan Pro - Beyaz
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Beyaz

  ROCCAT Khan Pro White
 5. ROCCAT Khan Pro - Siyah
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Siyah

  ROCCAT Khan Pro Black
 6. ROCCAT Khan Pro - Gri
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Gri

  ROCCAT Khan Pro Grey
 7. ROCCAT Khan AIMO
  Yeni!

  ROCCAT Khan AIMO

  ROCCAT® KHAN AIMO – 7.1 HIGH RESOLUTION RGB GAMING HEADSET The Khan AIMO represents a gaming first with its exclusive Hi-Res audio compatible surround sound. Adding a top-end virtual 7.1 headset to the AIMO series, it boasts a premium hardware spec with its powerful driver units and built-in high fidelity sound card. As impressive structurally as it is in terms of performance, the Khan AIMO’s stainless steel sliders provide incredible robustness yet with remarkably low weight at only 275 grams. Together with its memory foam earpads, this makes it a headset suitable for use over extended periods of time. The Khan AIMO is comfort. Surrounded.
Yükleniyor ...Daha Fazla Yükle ...
Set Descending Direction

7 Item(s)