+90 (850) 420 34 34 İletişim Sepetim
0

Şu an sepetinizde hiçbir ürün bulunmamaktadır.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ses Sistemleri

Set Descending Direction

19 Item(s)

 1. SADES Wolfbone
  Yeni!

  SADES Wolfbone

  The WOLFBONE is a sturdy headset stand. It is easy to assemble with multiple locks. It is very convenient to pack up and pick out the headset.
 2. Roccat Juke
  -21%
  Yeni!

  Roccat Juke

  SANAL 7.1 + USB STEREO SOUNDCARD & KULAKLIK ADAPTÖRÜ

  ROCCAT® Juke Sanal 7.1 + USB Stereo Ses Kartı ve Kulaklık Seti Adaptörü; Stereo kulaklığınızı bir üst seviyeye taşıyan oyun kalitesinde bir ses kartı. Üstün kaliteli sanal 7.1 surround sound sunan Juke, piyasadaki stereo oyun kulaklığıyla uyumlu bir USB ses kartı formunu kullanıyor.

 3. SADES Gpower
  -6%
  Yeni!

  SADES Gpower

  SADES GPOWER 40mm’lik hoparlörleri ile stereo ses sunmaktadır. GPOWER katlanabilir ve çok açılı esnek mikrofonu ile sesinizi temiz bir şekilde iletir. GPOWER, PC platformunda kullanılabilir.
 4. SADES Bpower
  Yeni!

  SADES Bpower

  BPOWER, sesi temiz ve net almak için esnek mikrofona sahip olan bir video oyuncu headsetidir. BPOWER, PC/Laptop/XBOX ONE (2015 Version)/PS4/Mobil platformlarında kullanılabilir.
 5. SADES Snuk
  -10%
  Yeni!

  SADES Snuk

  SNUK 40mm’lik hoparlörleri ile 7.1 sanal surround ses sunmaktadır. Kafa bandındaki yastıklar, kafadaki basıncı azaltmak için 4 parçaya ayrılmıştır. SNUK, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 6. Roccat Syva
  Yeni!

  Roccat Syva

  YÜKSEK PERFORMANS KULAKİÇİ KULAKLIK

  Hareket halindeyken oyun oynuyor musun? Aynı oyunlara günlük hayatınızda uyum sağlamaya hazır mısınız? Akıllı telefonunuzda müzik dinlemeyi mi seviyorsunuz? Öyleyse ROCCAT® sizin için mükemmel bir aksesuara sahip: Kulak içi kulaklık seti Syva. ROCCAT Syva, üst düzey kulaklıkları ve ayrık ama optimum kablolu mikrofonuyla tasarım ve teknolojinin olması gereken hali.

 7. SADES Luna
  -7%
  Yeni!

  SADES Luna

  Hafif ağırlığı ile over-ear tasarımıyla LUNA, 7.1 surround sese ve esnek mikrofona sahiptir. LUNA, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 8. SADES Hammer
  -5%
  Yeni!

  SADES Hammer

  HAMMER, 50mm’lik güçlü bass hoparlörlerine ve sanal 7.1 surround ses sistemine sahip bir PC oyuncusu headsetidir. Kablosunun üzerindeki kumandası ve esneyebilir mikrofonu ile kullanımı kolaydır. HAMMER, PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 9. SADES Anubis Staff
  -3%
  Yeni!

  SADES Anubis Staff

  ANUBIS’ STAFF is a multifunctional headset stand with sturdy structure. It can hang the headsets, supply power, transmit data and manage mouse cable.
 10. SADES Xpower Plus
  Yeni!

  SADES Xpower Plus

  Xpower tabanlı geliştirilmiş olan Xpower Plus, oyun deneyimini geliştirmek için kendine titreşim fonksiyonu ve rahat kulaklık pedleri eklemiş bir oyuncu headsetidir. Xpower’ı bu kadar şık ve havalı yapan süspansiyonlu kulaklığı üzerindeki dekoratif kaplaması ve kendine has LED aydınlatmasıdır. PC/Laptop platformlarında kullanılabilir.
 11. SADES Locust Plus
  Yeni!

  SADES Locust Plus

  Locust tabanlı geliştirilmiş olan Locust Plus, kendine sanal 7.1 surround ses ve RGB ışıklandırma gibi özellikler ekledi. Mikrofonundaki gösterge ışığı ve kablosunun üzerindeki kulaklık kumandası oyun oynamanızı geliştirmek için eklenmiştir.
 12. Roccat Aluma
  -10%
  Yeni!

  Roccat Aluma

  KULAKİÇİ KULAKLIKLARDA PREMIUM PERFORMANS

  ROCCAT Aluma Premium Kulak İçi Kulaklık, hafif bir alüminyum gövde ile oluşturulmuş mobil ses deneyimleri dünyasında hareket halindeki oyun serisinin en üst raf seçeneğidir. Aluma, tüy hafifliğinde dayanıklı ve üstün ses teknolojisini sunar.

 13. SADES Diablo
  -5%
  Yeni!

  SADES Diablo

  Diablo, sağlam performansa sahip şık bir oyuncu headsetidir. Realtek ve SADES tarafından özenle ayarlanan Diablo, canlı ve kaliteli Realtek Gaming Audio (Realtek Oyun Sesini) sunuyor. Kulaklığın zarif tasarımı göz alıcı RGB LED aydınlatmasıyla buluşarak dikkatleri üstünde topluyor. Serisinin en hafiflerinden olan Diablo; süspansiyonlu kafa bandı, pratik headset kumandası ve tüm açılara bükülebilen saklanabilir mikrafona sahiptir.
 14. SADES Spellond Pro
  Yeni!

  SADES Spellond Pro

  Spellond Pro, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), yüksek kaliteli MEMS mikrofon, özel tasarlanmış SADES kulaklık yastığı ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır. Spellond Pro'nun titreşim fonksiyonu çok daha güçlü bas etkisi sağlar.
 15. SADES Knight Pro
  -4%
  Yeni!

  SADES Knight Pro

  KNİGHT PRO, BONGIOVI ACOUSTICS tarafından sağlanan yüksek performanslı ses motoruna sahip profesyonel bir oyuncu headsetidir. 2 farklı oyun sesi modu(tek oyunculu ve çok oyunculu mod), mükemmel noise-cancelling (gürültü önleyici) mikrofonu, hafızalı sünger yastıklı özel kulaklık pedleri ve dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen başlık rayı birleştirilerek tasarlanmıştır.
 16. ROCCAT Khan Pro - Siyah
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Siyah

  ROCCAT Khan Pro Black
 17. ROCCAT Khan Pro - Gri
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Gri

  ROCCAT Khan Pro Grey
 18. ROCCAT Khan Pro - Beyaz
  Yeni!

  ROCCAT Khan Pro - Beyaz

  ROCCAT Khan Pro White
 19. ROCCAT Khan AIMO
  Yeni!

  ROCCAT Khan AIMO

  ROCCAT® KHAN AIMO – 7.1 HIGH RESOLUTION RGB GAMING HEADSET The Khan AIMO represents a gaming first with its exclusive Hi-Res audio compatible surround sound. Adding a top-end virtual 7.1 headset to the AIMO series, it boasts a premium hardware spec with its powerful driver units and built-in high fidelity sound card. As impressive structurally as it is in terms of performance, the Khan AIMO’s stainless steel sliders provide incredible robustness yet with remarkably low weight at only 275 grams. Together with its memory foam earpads, this makes it a headset suitable for use over extended periods of time. The Khan AIMO is comfort. Surrounded.
Yükleniyor ...Daha Fazla Yükle ...
Set Descending Direction

19 Item(s)